Nowości i komunikaty z Allegro

Dodatkowe opcje na liście przedmiotów do wystawienia (2006-04-20)

Witamy,

Informujemy, że na stronie Moje Allegro > Aukcje > Do wystawienia została wprowadzona dodatkowa opcja Wystaw podobną. Za jej pomocą można szybko wystawić nowy przedmiot, bazując na wcześniej stworzonej ofercie. Analogiczne rozwiązanie funkcjonuje na stronach Sprzedałem oraz Nie sprzedałem.

Do każdej oferty znajdującej się na liście oczekujących na wystawienie można też od tej pory dodać notatkę. Jej treść można wpisać w okienko, które pojawi się po kliknięciu w ikonę kartki (w kolumnie Nazwa). Notatki są dostępne także na stronach Licytuję, Sprzedaję, Wygrałem, Nie wygrałem, Sprzedałem i Nie sprzedałem.

Notatki dodane do przedmiotów oczekujących na wystawienie z chwilą rozpoczęcia sprzedaży zostaną automatycznie przeniesione na stronę Sprzedaję, chyba że Sprzedający zdecyduje inaczej. Aby dodana wcześniej notatka została wówczas usunięta, należy wyłączyć opcję Nie kasuj po rozpoczęciu sprzedaży w okienku służącym do wpisania jej treści.

Wprowadzenie tych opcji było często postulowane przez osoby, które regularnie korzystają z Planowanego wystawienia. Mamy nadzieję, że ułatwią one przygotowanie przedmiotów do sprzedaży.

Pozdrawiamy,
Zespół Allegro

 • Więcej o Planowanym wystawieniu
 • Co sądzisz o dodaniu opcji? (forum)
 • Komunikat w oryginalnej wersji dostępny na stronie Alegro
  wszystkie komunikaty

  Najnowsze wpisy premium

  Zobacz wszystkie wpisy.

  Dodaj wpis »

  © 2005 - 2019 by ebiznes e-biznes własny biznes