Nowości i komunikaty z Allegro

Zmniejszanie liczby przedmiotów w ofercie Kup Teraz (2006-04-25)

Witamy,

Informujemy, że udostępniliśmy Sprzedającym możliwość zmniejszenia liczby przedmiotów wystawionych w ofercie wieloprzedmiotowej. Od tej pory będzie można to zrobić nawet po otrzymaniu ofert kupna.

Zmiany tej będzie można dokonać tylko w ofertach w formacie Kup Teraz (nie w aukcjach z licytacją). Nie spowoduje to obniżenia kosztów wystawienia, chyba że Sprzedający dokona zmiany w pierwszych 12 godzinach od rozpoczęcia oferty. Po zmniejszeniu liczby dostępnych przedmiotów musi pozostać co najmniej jeden niesprzedany, aby oferta nie zakończyła się w momencie wprowadzania zmian.

Aby zmniejszyć liczbę oferowanych przedmiotów, należy przejść na stronę Moje Allegro > Aukcje > Sprzedaję i kliknąć w link Zmiany obok wybranej oferty. Liczba ta będzie widoczna dla Kupujących na stronie przedmiotu (w sekcji Dane), a dla Sprzedającego także na stronie Moje Allegro > Aukcje > Sprzedaję, w kolumnie Sztuk.

Sugerowana przez wielu Sprzedających nowa opcja pozwoli poprawić liczbę dostępnych w ofercie przedmiotów w trakcie sprzedaży - na przykład w razie zniszczenia lub utraty części z nich.

Pozdrawiamy,
Zespół Allegro

 • Skomentuj wprowadzoną zmianę na forum dyskusyjnym
 • Jak zmienić szczegóły oferty po rozpoczęciu sprzedaży
 • Komunikat w oryginalnej wersji dostępny na stronie Alegro
  wszystkie komunikaty

  Najnowsze wpisy premium

  Zobacz wszystkie wpisy.

  Dodaj wpis »

  © 2005 - 2019 by ebiznes e-biznes własny biznes