Nowości i komunikaty z Allegro

XIV Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy (2006-01-05)

Sie ma!

Przez całą niedzielę, 8 stycznia, będzie trwał XIV Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Tego dnia ponad 120 tysięcy wolontariuszy z blisko 1400 sztabów zlokalizowanych w całej Polsce (i nie tylko) będzie zbierać pieniądze dla fundacji. Celem tegorocznej zbiórki jest ratowanie życia dzieci poszkodowanych w wypadkach, w tym nauka udzielania pierwszej pomocy.

Allegro od wielu lat prowadzi oficjalny serwis aukcji internetowych Orkiestry. Od początku grudnia 2005 roku zebraliśmy prawie 190 tysięcy złotych! Każdy zarejestrowany Użytkownik do 31 stycznia może bezpłatnie wystawić przedmiot na rzecz Orkiestry, a do 14 lutego wciąż udział w licytacji dowolnego produktu, w tym także tych, które będą prezentowane w relacjach telewizyjnych w dniu Finału (8 stycznia).

Wiemy, że wielu Allegrowiczów chętnie pomaga tym, którzy tej pomocy bardzo potrzebują. Zachęcamy do wsparcia tegorocznego celu Orkiestry - zalicytujcie lub zakupcie dowolny przedmiot, albo wystawcie coś, co nie jest Wam już potrzebne. Dziękujemy.

 • Kliknij, by przenieść się do serwisu Aukcje WOŚP 2006
 • Więcej informacji o XIV Finale WOŚP (na stronach fundacji)

  Podrawiamy,
  Zespół Allegro

 • Komunikat w oryginalnej wersji dostępny na stronie Alegro
  wszystkie komunikaty

  Najnowsze wpisy premium

  Zobacz wszystkie wpisy.

  Dodaj wpis »

  © 2005 - 2019 by ebiznes e-biznes własny biznes