Nowości i komunikaty z Allegro

Nowe kategorie główne wyodrębnione z Odzież i Biżuteria - Biżuteria i Zegarki oraz Odzież, Obuwie, Dodatki (2006-07-25)

Witamy,

Informujemy, że w poniedziałek, 24 lipca, kategoria Odzież i Biżuteria została rozdzielona na dwie kategorie główne. W jej miejsce pojawiły się kategoria o zupełnie nowej strukturze Biżuteria i Zegarki oraz Odzież, Obuwie, Dodatki, na którą składa się kilka podkategorii dotychczasowego działu.

Wyodrębnienie tych dwóch kategorii widocznych na głównej stronie Allegro wynika z rozwoju serwisu i ciągłego przybywania nowych ofert. Dążymy do tego, by kategorie były jak najlepiej dopasowane do oferowanego na Allegro asortymentu, co ułatwia Kupującym znajdowanie przedmiotów w serwisie. Dzięki obecnej strukturze i zastosowaniu parametrów nie będą już zmuszeni do przeglądania ogromnej ilości stron, aby znaleźć np. biżuterię ręcznie robioną, sztuczną czy z platyny. Prostsze będzie też odnalezienie zegarków według wybranej marki i właściwości.

Parametry wybiera Sprzedający podczas wystawiania przedmiotu - dlatego przez około 2 tygodnie będą one widoczne jedynie w formularzu sprzedaży. Wszystkich Sprzedających zachęcamy do określania parametrów swoich towarów - w innym wypadku Kupujący, który je zaznaczy przy wyszukiwaniu, nie zobaczy oferowanego przedmiotu.

Wszelkie zmiany zostały omówione z Użytkownikami podczas dyskusji w Café Dom i Rodzina. Szczegółowy komunikat na temat wprowadzonych zmian można znaleźć w wątku opiekuna kategorii. Wszystkim forumowiczom, którzy wzięli udział w tworzeniu nowych kategorii, serdecznie dziękujemy za uwagi i sugestie. Swój kształt zawdzięczają Waszej wiedzy i pomocy!

Jednocześnie informujemy, że w najbliższych tygodniach planujemy podział kolejnych kategorii głównych. Do dyskusji na temat struktury nowych kategorii będziemy zapraszać na forach tematycznych. O ich wynikach będziemy powiadamiać na bieżąco także w Nowościach i komunikatach.

Pozdrawiamy,
Zespół Allegro

 • Biżuteria i Zegarki
 • Odzież, Obuwie, Dodatki
 • Co sądzisz o podziale kategorii?
 • Komunikat w oryginalnej wersji dostępny na stronie Alegro
  wszystkie komunikaty

  Najnowsze wpisy premium

  Zobacz wszystkie wpisy.

  Dodaj wpis »

  © 2005 - 2019 by ebiznes e-biznes własny biznes