Nowości i komunikaty z Allegro

30 sierpnia nowa kategoria główna "Nieruchomości" (2006-08-24)

Witamy,

Informujemy, że w środę, 30 sierpnia, w serwisie zadebiutuje nowa kategoria główna Nieruchomości.

Ze względu na specyfikę handlu nieruchomościami, w nowej kategorii obowiązywać będą zasady, które zmienią charakter wystawianych przedmiotów / usług. Oferty składane w aukcjach wystawionych w nowej kategorii nie będą wiążące dla stron, a finalizacja transakcji uzależniona będzie wyłącznie od dobrej woli Sprzedającego i Kupującego.

W kategorii Nieruchomości opłata za wystawienie przedmiotu / usługi będzie stała, na poziomie 20 zł i nie będzie prowizji od sprzedaży. Zmienione zostaną także stawki za opcje dodatkowe. (więcej informacji)

Struktura nowej kategorii różnić się będzie znacznie od obecnej. Nieruchomości zostaną podzielone według rodzaju i lokalizacji. Udostępnimy także szereg parametrów filtrowania np. powierzchnia, liczba pokoi, ogrzewanie.

W dniu debiutu Nieruchomości dojdzie do zmian w Regulaminie umożliwiających składanie w nowej kategorii niewiążących strony ofert. Rozszerzony zostanie także cennik Allegro (o osobne tabele dotyczące kategorii Nieruchomości). Nowe stawki będą obowiązywać dla przedmiotów wystawionych w tej kategorii od godz. 12:00 w dniu 30-08-2006.

Wyodrębnienie Nieruchomości do poziomu kategorii głównej ma na celu zwiększenie widoczności tego działu Allegro. Większa dostępność oraz dostosowanie cennika i zasad obowiązujących w kategorii do specyfiki handlu nieruchomościami, wpłynąć mają na przyspieszenie jej rozwoju.


Pozdrawiamy,
Zespół Allegro


 • Podyskutuj o zapowiadanej zmianie na forum
 • Komunikat w oryginalnej wersji dostępny na stronie Alegro
  wszystkie komunikaty

  Najnowsze wpisy premium

  Zobacz wszystkie wpisy.

  Dodaj wpis »

  © 2005 - 2019 by ebiznes e-biznes własny biznes