Nowości i komunikaty z Allegro

Dwie nowe kategorie główne wyodrębnione z Muzyka i Film: Muzyka i Instrumenty oraz Filmy (2006-08-28)

Witamy,

Informujemy, że w poniedziałek, 28 sierpnia, dotychczasowa kategoria Muzyka i Film została rozdzielona na dwie kategorie główne. Odtąd ze strony głównej można jednym kliknięciem dostać się do dwóch osobnych działów:

 1. Muzyka i Instrumenty (do którego przeniesiona została z RTV i AGD podkategoria Sprzęt estradowy, studyjny i DJ'ski);
 2. Filmy.

Wyodrębnienie tych dwóch kategorii wynika z ciągłego przybywania ofert na Allegro. W dotychczasowej kategorii Muzyka i Film, w której zdecydowaną większość wystawionych przedmiotów stanowiły płyty i kasety z nagraniami, droższy towar - taki jak instrumenty muzyczne czy sprzęt nagłaśniający wykorzystywany podczas dużych imprez - stał się słabo widoczny. Nowy podział pozwoli m.in. wyeksponować tę grupę sprzedawanych na Allegro przedmiotów.

Dokonany podział to już druga taka operacja w ostatnim czasie - pod koniec lipca rozdzieliliśmy starą kategorię Odzież i Biżuteria. Wszystkie te zmiany mają na celu jak najlepsze dopasowanie struktury kategorii do oferowanego na Allegro asortymentu, by Kupujący mogli z łatwością odnajdować poszukiwane rzeczy wśród setek tysięcy wystawionych na sprzedaż.

Nowy podział kategorii omówiliśmy z Użytkownikami podczas ponaddwutygodniowej dyskusji na forum - w Café Film i TV. Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom, które przekazały nam swoje uwagi na temat proponowanych zmian. Jednocześnie informujemy, że wkrótce najbliższych tygodniach wprowadzimy kolejne zmiany w kategoriach - dyskusje na temat zmian toczą się na forach tematycznych.

Pozdrawiamy,
Zespół Allegro

 • Muzyka i Instrumenty
 • Filmy
 • Podyskutuj na forum o wyodrębnieniu kategorii
 • Komunikat w oryginalnej wersji dostępny na stronie Alegro
  wszystkie komunikaty

  Najnowsze wpisy premium

  Zobacz wszystkie wpisy.

  Dodaj wpis »

  © 2005 - 2019 by ebiznes e-biznes własny biznes