Nowości i komunikaty z Allegro

Nowe opcje w Ulubionych, zmiany w subskrypcji (2006-02-09)

Witamy,

Informujemy, że zgodnie z zapowiedzią, 9 lutego strony w obrębie sekcji Moje Allegro > Ulubione uległy zmianie. Zostały wzbogacone o dodatkowe opcje subskrypcji - otrzymywania e-mailem spisów nowo wystawionych przedmiotów. Część opcji została przeniesiona z usuniętej strony Moje Allegro > Ulubione > Subskrypcja, część zaś to zupełnie nowe funkcje.

Szczegóły dotyczące zmian (FAQ zawierające porównanie obecnych stron z poprzednimi) znajdują się tutaj. Poniżej - podsumowanie wprowadzonych modyfikacji:

 1. Strona Ulubieni Sprzedający wzbogaciła się o opcję subskrypcji nowo wystawianych przedmiotów przez wybranych Sprzedających. Po dodaniu Użytkownika do listy można cyklicznie (codziennie lub rzadziej) otrzymywać spis ofert sprzedaży, które właśnie wystawił w serwisie.
 2. Na stronę Ulubione kategorie została przeniesiona część opcji z usuniętej strony Subskrypcja. Przeniesione opcje pozwalają cyklicznie otrzymywać listę wszystkich nowo wystawionych przedmiotów w wybranych kategoriach.
 3. Strona Subskrypcja została usunięta - opcje, które zawierała, zostały przeniesione na strony Ulubione kategorie oraz Ulubione kryteria wyszukiwania.
 4. Pojawiła się nowa strona Ulubione kryteria wyszukiwania. Zawiera m.in. część opcji przeniesionych z usuniętej strony Subskrypcja (dokładniej: opcje pozwalające cyklicznie otrzymywać e-mail z listą nowo wystawionych przedmiotów, ograniczoną do tych ofert, które w nazwie zawierają określone słowo, np. "nowy"). Na tej stronie można też ustawić nowe dla subskrypcji kryteria wyszukiwania, aby otrzymywać np. spis przedmiotów z wybranej lokalizacji lub sprzedawanych po określonej cenie.
 5. Pojawiła się nowa strona Ustawienia Ulubionych. Za pomocą opcji dostępnych na tej stronie można m.in. zmienić częstotliwość otrzymywanych e-maili lub zawiesić całą subskrypcję.

Wprowadzana zmiana była postulowana Użytkowników serwisu już w okresie, gdy pojawiła się strona Ulubieni Sprzedający. Projekt zmian w subskrypcji został oparty na pomysłach zebranych na forum oraz w korespondencji - dziękujemy za wszystkie uwagi i sugestie.

Mamy nadzieję, że nowa subskrypcja pozwoli Kupującym jeszcze szybciej i wygodniej odnajdywać przedmioty wystawionych w serwisie.

 • Najczęściej zadawane pytania na temat zmian w Ulubionych
 • Co sądzisz o nowej subskrypcji?

  Pozdrawiamy,
  Zespół Allegro

 • Komunikat w oryginalnej wersji dostępny na stronie Alegro
  wszystkie komunikaty

  Najnowsze wpisy premium

  Zobacz wszystkie wpisy.

  Dodaj wpis »

  © 2005 - 2019 by ebiznes e-biznes własny biznes