Jak wygrać aukcję na Allegro i eBay?

Zastanawiasz się, jak się to dzieje, że ktoś przelicytuje Cię w ostatnich sekundach aukcji? Zaproponowałeś wysoką cenę maksymalną, przez kilka dni Twoja oferta jest wygrywająca, ale gdy aukcja się kończy okazuje się że zostałeś przelicytowany - czasami nawet przez kilka osób.

Sytuacja taka ma miejsce, gdy Twoi konkurenci użyją do wygrania aukcji snajpera aukcyjnego. Program taki loguje się za Ciebie w systemie aukcyjnym (Allegro, eBay, Świstak) i licytuje w Twoim imieniu w ostatnich sekundach aukcji.

Na polskim rynku jest sporo takich systemów, ale ja polecam jeden - Snajper Allegro eBay - program do licytowania onlinesnajper.net. Jest on znacznie tańszy od konkurencji, choć nie jest w całości darmowy. Miesięcznie otrzymujemy 10 darmowych strzałów. Każdy strzał ponadto kosztuje nas 25 groszy, choć im więcej będziemy "strzelać", tym mniej będą nas te strzały kosztować.

System oferuje ponadto bardzo wygodne narzędzia dla "hurtowników". Dla nich właśnie powstały narzędzia usprawniające pracę:

  • filtr strzałów: pozwala lepiej zarządzać i planować strzały (robić zestawienia typu: ile kupiłem w tym serwisie w tym okresie, za ile kupiłem u tego użytkownika, ile sztuk mam zaplanowanych, albo które strzały mają ustawioną zbyt niską cenę itp. - możliwości jest bardzo dużo)
  • szybkie dodawanie strzałów - klawisz do przeglądarek (IE, Firefox, Opera). Pozwala jednym kliknięciem ustawić nowy strzał. Oszczędza to dużo czasu.
  • szybka i wygodna edycja strzałów - z poziomu listy strzałów

System posiada też unikalny mechanizm aktualizacji cen. Działa on tak, że im bliżej do końca aukcji, tym częściej sprawdzana jest cena. W czasie ostatniej godziny cena jest pobierana przy każdym odświeżeniu listy strzałów. Dzięki temu Snajper staje się narzędziem, dzięki któremu możemy obserwować przebieg wielu aukcji jednocześnie (nawet z różnych serwisów). Zamiast mieć otwartych 10 okien z aukcjami wystarczy jedno okno Snajpera, które odświeżamy i modyfikujemy naszą ofertę na liście strzałów.

Zarejestruj się w snajperze teraz:

Snajper Allegro eBay - program do licytowania online

Komentarze::.
Autor: jg         Data: 2011-10-18 01:04:27
Tak bardzo!
Autor: Wojtek         Data: 2010-07-28 20:57:49
ten snajper jest lepszy od www.bipa.com.pl
Autor: Mateusz         Data: 2010-02-07 22:18:46
spróbujcie zrobić to w aukcji prowadzonej " na żywo " za posrednictwem Czatu Aukcyjnego - www.targujesie.pl
Autor: gabs         Data: 2008-10-13 19:27:22
halo
Autor: tmk         Data: 2008-10-02 18:50:56
Do xoxo15:) Musisz skontaktowac sie ze sprzedajacym!!! Logujesz sie, wchodzisz na strone aukcji i w aukcji pojawi sie cos takiego "Dane Sprzedajacego"- klikasz na to , wpisujesz jeszcze raz log i haslo i masz tam dane do kontaktu. Poza tym sprawdx email- tez powinnas cos dostac. Jak juz bedzieszmiala telefon to zadzwon i sie spytaj o wysylke, platnosc itp.Poradzisz sobie?:)jak cos to gg 2269353
Wszystkich komentarzy: 10
Przejdź do strony: 1
Dodaj swój komentarz


© 2005 - 2024 by ebiznes e-biznes własny biznes