Nowości i komunikaty z Allegro

Nowa kategoria główna - Firma i Przemysł (2006-04-19)

Witamy,

Informujemy, że w środę, 19 kwietnia, na stronie głównej Allegro pojawiła się nowa kategoria. Firma i Przemysł uzupełni asortyment towarów oferowanych za pośrednictwem serwisu.

Nowa kategoria jest skierowana do usługodawców oraz producentów. Można w niej znaleźć przedmioty niezbędne do prowadzenia przedsiębiorstwa, takie jak wyposażenie biura czy materiały pomocne do wysyłek. Znajdują się w niej również oferty maszyn i narzędzi.

Do Firmy i Przemysłu zostały przeniesione m.in. podkategorie wchodzące wcześniej w skład: Motoryzacja > Inne pojazdy i łodzie (Maszyny budowlane oraz Maszyny rolnicze). Opłaty za wszystkie oferty wystawione w przeniesionych kategoriach, do ich zakończenia będą naliczane według dotychczasowego cennika - tj. obowiązującego dla kategorii Motoryzacja. Wystawienie wszystkich przedmiotów już w nowo wydzielonych podkategoriach Firmy i Przemysłu obejmie ogólny cennik.

Ze względów technicznych podkategorie Maszyny budowlane i Maszyny rolnicze w motoAllegro zostaną usunięte w nocy ze środy na czwartek.

Struktura kategorii została omówiona z Użytkownikami w zakończonej w piątek, 14 kwietnia, dyskusji na forum. Z chwilą debiutu nowej kategorii zostało otwarte dedykowane jej forum tematyczne.

Mamy nadzieję, że nowa kategoria ułatwi Sprzedającym wystawianie przedmiotów, a Kupującym pozwoli szybciej dotrzeć do oferty, która ich interesuje.

Pozdrawiamy,
Zespół Allegro

 • Nowa kategoria Firma i Przemysł
 • Forum nowej kategorii
 • Komunikat w oryginalnej wersji dostępny na stronie Alegro
  wszystkie komunikaty

  Najnowsze wpisy premium

  Zobacz wszystkie wpisy.

  Dodaj wpis »

  © 2005 - 2019 by ebiznes e-biznes własny biznes