Nowości i komunikaty z Allegro

Spotkanie Allegro 2006 - 9 września w Poznaniu (2006-05-30)

Witamy,

Z przyjemnością ogłaszamy termin i miejsce Spotkania Allegro 2006. W tym roku odbędzie się ono w sobotę, 9 września, w Poznaniu. Już w pierwszej połowie czerwca ruszy oficjalna strona, na której będzie można zapisać się na imprezę.

Czym jest Spotkanie Allegro? To świetna okazja, by poznać innych Użytkowników. Spodziewamy się, że przybędzie około tysiąca Allegrowiczów, z którymi będzie można wspólnie wymienić doświadczenia. Spotkanie to także świetne miejsce na rozmowy z pracownikami Allegro, którym można osobiście zasygnalizować swoje potrzeby związane z rozwojem serwisu.

Przez całą sobotę będą trwały wykłady, dyskusje oraz warsztaty komputerowe (m.in. na temat atrakcyjnych zdjęć towaru i obsługi dużej liczby transakcji). Na przygotowanych stoiskach będą czekać na Was przedstawiciele Allegro oraz firm partnerskich, którzy odpowiedzą na pytania związane z handlem internetowym. Przygotowaliśmy też Strefę Super Sprzedawców, miejsce rozmów dla uczestników programu.

Oprócz zdobycia wiedzy i cennych kontaktów Spotkanie Allegro 2006 to także szansa, by poznać osoby o podobnych zainteresowaniach. Od rana będziecie mogli wziąć udział w konkursach z nagrodami, a wieczorem – kontynuować rozmowy podczas wspólnej zabawy, w luźniejszej atmosferze.

Program imprezy i rejestracja będą dostępne już wkrótce na oficjalnej stronie Spotkania. Już teraz chcielibyśmy zaprosić Was na forum dyskusyjne, gdzie będziemy publikować bieżące informacje. Na forum tym możecie też porozmawiać z innymi Allegrowiczami, którzy wybierają się na Spotkanie.

Do zobaczenia 9 września w Poznaniu!

Pozdrawiamy,
Zespół Allegro

 • Najświeższe informacje na forum dyskusyjnym Spotkania Allegro 2006

 • Komunikat w oryginalnej wersji dostępny na stronie Alegro
  wszystkie komunikaty

  Najnowsze wpisy premium

  Zobacz wszystkie wpisy.

  Dodaj wpis »

  © 2005 - 2019 by ebiznes e-biznes własny biznes