Nowości i komunikaty z Allegro

Oficjalna strona Spotkania Allegro 2006 już działa (2006-06-12)

Witamy,

Informujemy, że uruchomiliśmy oficjalną stronę Spotkania Allegro 2006:

www.allegro.pl/sa2006

Już teraz można na tej stronie zapisywać się na imprezę, która odbędzie się 9 września w Poznaniu. Koszt uczestnictwa to 30 złotych – obejmuje udział zarówno w części dziennej (konferencyjnej), jak i w wieczornej zabawie.

Na stronie można też znaleźć informacje o poprzednich Spotkaniach oraz zdjęcia ubiegłorocznego zjazdu. Program imprezy będzie dostępny jeszcze w czerwcu; wkrótce opublikujemy też informacje na temat dojazdu i noclegu oraz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

Czym jest Spotkanie Allegro?

To świetna okazja, by dowiedzieć się, jak skuteczniej handlować w serwisie. Podczas corocznego zjazdu można spotkać się ze znajomymi, poznać innych Użytkowników i wspólnie wymienić doświadczenia. Obecnym na imprezie pracownikom Allegro można osobiście zasygnalizować swoje potrzeby związane z rozwojem serwisu.

Sobotę wypełnią wykłady, dyskusje oraz warsztaty komputerowe. Z przedstawicielami Allegro i firm partnerskich będzie można porozmawiać na przygotowanych stoiskach lub, w luźniejszej atmosferze, podczas wieczornej zabawy.

Pozdrawiamy i do zobaczenia 9 września w Poznaniu!
Zespół Allegro

 • Zapisz się na Spotkanie Allegro (oficjalna strona imprezy)
 • Porozmawiaj z Allegrowiczami wybierającymi się na Spotkanie
 • Komunikat w oryginalnej wersji dostępny na stronie Alegro
  wszystkie komunikaty

  Najnowsze wpisy premium

  Zobacz wszystkie wpisy.

  Dodaj wpis »

  © 2005 - 2019 by ebiznes e-biznes własny biznes