Nowości i komunikaty z Allegro

Europejskie Dni Bezpiecznego Komputera i Internetu (2006-02-02)

(Zaktualizowano: 2006-02-08 o godz. 10:06)

Witamy,

Z inicjatywy Komisji Europejskiej luty jest Miesiącem Bezpieczeństwa. Dlatego 7 lutego obchodziliśmy Dzień Bezpiecznego Internetu. Jego organizatorami są Fundacja Dzieci Niczyje oraz NASK, a obchody polegają na inicjatywach lokalnych koordynowanych przez organizacje lub osoby prywatne, które zajmują się propagowaniem bezpieczeństwa dzieci w Internecie.

W ramach Europejskiego Miesiąca Bezpieczeństwa 2 lutego w całej Europie obchodziliśmy też Dzień Bezpiecznego Komputera. Na stronach oficjalnego serwisu poświęconego temu wydarzeniu można znaleźć wiele cennych informacji, które każdemu pozwolą skutecznie chronić swój komputer przed zarażeniem wirusami (można tu m.in. obejrzeć ciekawe prezentacje na temat bezpiecznego korzystania z domowego komputera - aby wyświetlić ich spis, wystarczy kliknąć w link Filmy o bezpieczeństwie znajdujący się w menu po lewej stronie).

Przy okazji obchodów Europejskiego Miesiąca Bezpieczeństwa chcielibyśmy zwrócić Wam uwagę na kilka podstawowych zasad, które pozwalają handlować w Allegro bez obaw. Zapraszamy do naszego Centrum Bezpieczeństwa, gdzie znajdziecie porady dotyczące:
- bezpiecznego kupowania;
- bezpiecznego sprzedawania;
- bezpieczeństwa konta;
- podszywania się (tzw. spoofingu).

Do Centrum można także dotrzeć, klikając w link Bezpieczeństwo na stronie głównej serwisu. Zachęcamy do zapoznania się z zamieszczonymi na tej stronie poradami. Stosowanie ich na co dzień każdemu z Was pomoże w bezpiecznym zawieraniu transakcji na Allegro.


 • 2 lutego - Dzień Bezpiecznego Komputera (strona serwisu)
 • 7 lutego - Dzień Bezpiecznego Internetu (strona serwisu)
 • Centrum Bezpieczeństwa Allegro

  Pozdrawiamy,
  Zespół Allegro

 • Komunikat w oryginalnej wersji dostępny na stronie Alegro
  wszystkie komunikaty

  Najnowsze wpisy premium

  Zobacz wszystkie wpisy.

  Dodaj wpis »

  © 2005 - 2019 by ebiznes e-biznes własny biznes